Aslan Ali BAYIK

Seçme Haberler

Başkan Bayık Hazer Güzellik Salonunun açılışını yaptı

Başkan Bayık Hazer Güzellik Salonunun açılışını yaptı

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Hilvan’da hizmete giren Hazer Güzellik Salonunun açılışını gerçekleştirdi.

Hilvan’ın Bağlar mahallesi Sedat Aban Caddesi’nde faaliyete giren Hazer Güzellik Salonunun açılışı Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti Hilvan İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Beyret, Belediye Meclisi üyeleri ve vatandaşların yoğun katılımları ile gerçekleşti.

Açılış sonrası her geçen gün gelişen ve büyüyen Hilvan’da yeni işletmelerin hizmete girdiğini görmenin  mutluluğu içerisinde olduğu ifade eden Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık; ‘Deneyimli kadrosuyla ilçemizde hizmet verecek olan Hazer Güzellik Salonunun açılışını AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Beyret, Belediye Meclisi üyeleri ve vatandaşlarımızın yoğun katılımları ile gerçekleştirdik. İkinci şubesini ilçemizde açan girişimci kardeşimizi tebrik eder, hayırlı ve bereketli kazançlar dilerim.’ dedi.

Deneyimli kadrosuyla Hilvanlı vatandaşların hizmetinde olduklarını belirten açıklamayı yapan Hazer Güzellik Salonu sahibi Remziye Hazer; Son derce kaliteli cihazlar ve alanında profesyonel ekiplerimizle Hilvan ilçemizde Hazer Güzellik Salonunun ikinci şubesini açmış bulunmaktayız. Ve şubemizden hizmet alacak olan vatandaşların çok şanlı olduğunu söyleyebilirim. Yeni işyerimizin açılışında bizleri yalnız bırakmayan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti Hilvan İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Beyret, Belediye Meclisi üyeleri ve yoğun katılım gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.’ açıklamasında bulundu.

reklamlar

© 2021 Aslan Ali BAYIK Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.