Aslan Ali BAYIK

Seçme Haberler

Kasım Gülpınar "Ben ne isem Başkan Bayık da odur"

Kasım Gülpınar "Ben ne isem Başkan Bayık da odur"

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Mehmet kasım Gülpınar, seçmenle buluşmak üzere Hilvan'da düzenlediği mitingde Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Aslan Ali Bayık'a destek istedi.

Seçime sayılı günler kala Hilvan'ın Bağlar Mahallesi'ndeki yakın çevresiyle bir araya gelen Gülpınar, mahalle sakinlerinden önümüzdeki Pazar günü yapılacak yerel seçimler için destek istedi. Büyük bir coşku ve tezahüratla karşılanan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar 'Belediye Başkanımız Aslan Ali Bayık'ın Hilvan için yaptığı hizmetleri yakından takip eden ve takdir eden biriyim. Özellikle daha önce ihmal edilmiş olan Bağlar Mahallesi için ne hizmetler yaptığını çok iyi biliyorum. Bu nedenle bugüne kadar başkanımızı asıl desteklediyseniz bugünden sonra da aynı desteği vermeye devam edeceksiniz. Ben ne isem Aslan Ali Bayık da odur. 31 Mart'a yapılacak olan seçimlerde büyük bir katılım ve desteklerinizi bekliyorum dedi. Aynı zamanda Hilvan için hayati önem taşıyan  Hilvan Organize sanayi Bölgesi için biz de hükümet ve milletvekili olarak başkanımızın arkasındayız. Hilvan için şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun dedi.

Hilvan'a vaat ettiğimiz projelerimizin benzerini başka parti adaylarından duyuyoruz diyerek yüzlerce kişilik kalabalığa seslenen Hilvan belediye Başkanı Aslan ali Bayık 'Projeleri vaat etmek önemli değildir, önemli olan vaat ettiklerini yerine getirebilecek güce ve iktidara sahip olmaktır. Bu nedenle Ak Parti dışında vaat edilenlere sakın inanmayın, çünkü amaçları hizmet değildir, daha farklı şeylerdir' diyerek Hilvan için projelerini paylaştı.


© 2020 Aslan Ali BAYIK Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.